Ve druhé půli listopadu se v Hradci Králové uskuteční kurz psychiatrického minima akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí.  Se základy psychiatrie účastníky seznámí klinický psycholog Martin Halíř spolu s doktorem Petrem Hejzlarem, ředitelem pořádající organizace Péče o duševní zdraví (PDZ).

Jedním z témat, kterými se budou přednášející zabývat, je například spolupráce psychiatra a dalších profesí. Přednášející nabídnou také přehled psychopatologických syndromů, budou hovořit o psychofarmakách a jejich žádoucích i nežádoucích účincích, představí různé metody psychoterapie, seznámí účastníky se sociálními službami pro lidi s duševní nemocí atd. Prostor bude dán také tématům, která si vyžádají účastníci kurzu.

Kurz trvající dvaadvacet hodin proběhne ve třech dnech od pondělí 18. do středy 20. listopadu v prostorách hradecké pobočky PDZ (na adrese Kavčí plácek 121) v galerii v přízemí budovy.  Zájemci za kurz zaplatí 2 800 Kč. Závazné přihlášky musí poslat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na závěr školení mohou získat certifikát. Podmínkou je devadesáti procentní účast na výuce a složení závěrečného testu.

Copyright © 2020 - Spolek KOLUMBUS