Fotografie: Facebook Výměníku

 Východočeský Výměník je sociální podnik, sociální služba a férový zaměstnavatel pro lidi s duševním i jiným onemocněním, které chce podporovat tak „... aby mohli žít a pracovat bez hospitalizací.“ Nyní jeho pracovníci spustili webový portál, který pomůže s propagací výrobků lidí s postižením.

Pracovníci o svém webu uvedli, že je moderní, krásný a hlavně plný všech potřebných informací o činnosti podniku. Návštěvníci webu se dozví bližší informace o firmě: „Co ve Výměníku dělají, jaké výrobky vznikají v šicí dílně, na čem pracují v technické dílně, jaké dobroty připravuje kavárna Robinson nebo jak funguje náhradní plnění pro firmy?

Jaké další informace návštěvníci webu získají? Například se dozví, jak mohou sociální podnik podpořit. Autoři webu popisují, jak jejich firma naplňuje tři principy sociálního podnikání, jeho tři pilíře - sociální, ekonomický a ekologický. Web obsahuje také přehled základních dílen/služeb, které Výměník zákazníkům nabízí. Zajímavé jsou také reference od lidí, kteří s firmou spolupracovali. A podstatných informací je na webu ještě mnohem více…

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS